صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و ورزش : پنجره نقل و انتقال تراکتور در آستانه باز شدن است

پنجره نقل و انتقال تراکتور در آستانه باز شدن است

https://tabankhabar.ir/?p=3710

به گزارش تابان خبر، میر معصوم سهرابی روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: توافق لازم با هری لی اروین صورت گرفته و نامه تائیدیه نیز از طریق فیفا به فدراسیون فوتبال ارسال شده است هم‌چنین نمایندگان باشگاه در ترکیه با وکلای «حمزاوی» و «فورچونه» در حال رایزنی هستند تا با این بازیکنان نیز توافق لازم صورت بگیرد و پنجره نقل‌ و انتقالاتی تراکتور باز شود.

 

وی بیان داشت: بی‌تردید شرایط جذب بازیکن در نیم‌فصل با ابتدای فصل متفاوت است و باید با حساسیت بالایی این امر را پیگیری کنیم و در همین راستا اولویت ما تلاش برای حفظ شاکله اصلی و تقویت تیم در نقاط مختلف براساس نظر کادرفنی است.

 

سهرابی گفت: با دو بازیکن خارجی مذاکره شده و اقدامات لازم برای اخذ ویزای این افراد از سوی باشگاه انجام شده است و منتظر فسخ قرارداد بازیکنان مدنظر با باشگاه‌هایشان هستیم که پس از آن، این دو بازیکن برای مذاکره نهایی وارد ایران خواهند شد.

 

وی ادامه داد: همچنین مکاتباتی با تیم‌های سپاهان، مس رفسنجان و پیکان در راستای جذب برخی بازیکنان از این تیم‌ها انجام شده اما باتوجه به این که هنوز توافق نهایی حاصل نشده، اسامی بازیکنان را اعلام نمی‌کنیم.

سهرابی با بیان این‌که باتوجه به احتمال آغاز بارندگی‌ها، تمهیدات لازم برای آماده نگه داشتن چمن‌های استادیوم اختصاصی باشگاه اندیشیده شده است، افزود: مکاتباتی در خصوص برگزاری اردوی خارج از کشور انجام شده اما باتوجه به ممنوعیتی که در این زمینه وجود دارد طبق‌ برنامه‌ریزی انجام شده و با مدنظر قراردادن امکانات سخت‌افزاری باشگاه، با استقرار اعضای تیم در هتل، اردوی تیم در مجموعه ورزشی اختصاصی باشگاه تراکتور برپا می شود.

 

مدیرعامل باشگاه تیراختور همچنین با بیان این‌که درصد مقرر قرارداد مربیان پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون درصد مقرر ۵۰ درصد بازیکنان پرداخت شده و طی روزهای آتی درصد مقرر قرارداد تمامی بازیکنان و سایر اعضای تیم را پرداخت خواهیم کرد تا نگرانی هواداران از بابت امکان فسخ یک‌طرفه رفع شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.