صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و جامعه : پویش کتاب”من پروین اعتصامی هستم” در آذربایجان شرقی

پویش کتاب”من پروین اعتصامی هستم” در آذربایجان شرقی

https://tabankhabar.ir/?p=9729

پویش ویژه کتاب “من پروین اعتصامی هستم” با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و معرفی شخصیت این شاعره نامدار کشور در مراکز کانون و مدارس آذربایجان شرقی آغاز شده است.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی،‌ این پویش با هدف ترویج و تعمیق فرهنگ مطالعه و در قالب طرح ملی “پویش کتاب” در حال برگزاری است.

 

بر همین اساس برنامه‌ها و فعالیت‌های گسترده‌ای در قالب برگزاری کارگاه‌های فرهنگی هنری و ادبی در مراکز کانون و اجرای مسابقه کتابخوانی در مدارس استان آذربایجان شرقی تدارک دیده شده است.

 

بازدید کودکان و نوجوانان از خانه پروین اعتصامی در تبریز و برپایی جلسات قرائت اشعار این شاعره بزرگ کشورمان از دیگر برنامه‌هائی است که در قالب پویش کتاب برگزار می‌گردد.

 

علاقه‌مندان برای تهیه کتاب “من پروین اعتصامی هستم” (بانوی شعر فارسی) و مشارکت در مسابقه کتابخوانی می‌توانند به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی مراجعه نمایند.

 

گفتنی است مراکز کانون استان با دعوت از دانش‌آموزان یا حضور در مدارس، برنامه‌های مختلفی نظیر قصه‌گویی، مسابقه، قرائت شعر و معرفی زندگی و شخصیت پروین اعتصامی در برگزاری این پویش مشارکت فعالی دارند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.