صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و اقتصاد : پیگیری طرح انتقال آب ارس به تبریز

در نشست استاندار آذربایجان شرقی با وزیر نیرو:

پیگیری طرح انتقال آب ارس به تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=9494

استاندار آذربایجان شرقی در نشستی با وزیر نیرو در تهران، طرح انتقال آب رودخانه ارس به دشت تبریز و شهرها و روستاهای سر راه را پیگیری کرد.

به گزارش تابان خبر، عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقی امروز شنبه در نشستی با وزیر نیرو در تهران، طرح انتقال آب رودخانه ارس به دشت تبریز و شهرها و روستاهای سر راه را پیگیری کرد.

این نشست به دنبال پیگیری های نماینده عالی دولت در استان از وزیر کشور مبنی بر تسریع در اجرای طرح انتقال آب ارس برگزار شد.

در این نشست علاوه بر استاندار آذربایجان شرقی، رییس مجمع نمایندگان و تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و مسوولان قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان پیمانکار و مجری طرح حضور داشتند.

 

اجرای طرح انتقال آب از رودخانه ارس پس از سال ها توقف و رکود در دولت قبل، با پیگیری های مداوم استاندار آذربایجان شرقی در دولت سیزدهم از سر گرفته شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.