صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز : کشور قدرتمند در گرو انتخابات قوی است

کشور قدرتمند در گرو انتخابات قوی است

https://tabankhabar.ir/?p=12642

فرماندار تبریز گفت: کشور قدرتمند در گرو انتخابات قوی است و شهرستان قوی در گرو انتخاب انسان‌های قوی است.

به گزارش تابان خبر، یونس فاتح در مراسم آموزشی توجیهی عوامل بازرسی انتخابات شهرستان تبریز، با بیان اینکه یکی از موضوعات نظام مردم سالاری دینی در ایران بحث انتخابات است اظهار کرد: عادلانه‌ترین توزیع قدرت در دنیا در حکومت جمهوری اسلامی ایران است و این حکومت به لحاظ حاکمیت ولی فقیه استمرار دارد.

کشور قدرتمند در گرو انتخابات قوی است

وی با بیان اینکه در ۴۵ سال عمر انقلاب اسلامی ایران بیش از ۴۰ انتخابات برگزار شده است اظهار کرد: در انتخابات نظام مردم سرنوشت خود را انتخاب می‌کنند و حکومت به معنای واقعی متعلق به مردم است.

فرماندار تبریز با بیان اینکه مجری اصلی در کشور مردم است اظهار کرد: تامین امنیت و سلامت انتخابات وظیفه مسئولان است تا مردم در فضایی آرام نسبت به وظیفه قانونی خود عمل کنند تا این رویداد همانند سال‌های قبل خاطره خوشی را در ذهن مردم سرزمینمان رقم بزند.

فاتح با بیان اینکه وظیفه مسئولان در جهاد تبیین آگاه‌سازی مردم است افزود: اگر ایران با ادبیات مقاومت عجین نشده بود اکنون داعش تا ۳۰ کیلومتری کشور ما نزدیک شده بود و ما اکنون باید قدر امنیت کشور خود را بدانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.