صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و پليس : کلاهبرداری از مردم با ترفند سود سهام عدالت

هشدار! خواندن این پیام برای همه ضروری است؛

کلاهبرداری از مردم با ترفند سود سهام عدالت

https://tabankhabar.ir/?p=10903

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: لینک‌های ارسالی سهام عدالت و ابلاغیه های قضائی از سرشماره های شخصی، جعلی می باشند به هیچ عنوان روی این لینک ها کلیک نکنید.

به گزارش تابان خبر، سرهنگ محسن محمودی گفت: چنانچه افراد پیام‌هایی تحت عناوین و موضوعات مختلف همچون دریافت و واریز سود سهام عدالت و یا ابلاغیه قضائی دریافت کردند که در آنها پرداخت مبلغی هرچند کم و یا سایر اطلاعات درخواست شده بود، آگاه باشند که تمامی آنها جعلی بوده و به هیچ وجه اقدام به کلیک کردن برروی این لینک ها را نکنند.

کلاهبرداری از مردم با ترفند سود سهام عدالت

وی بیان داشت: هموطنان هوشیار باشند هرگونه خبر در خصوص ثبت‌نام و یا پرداخت سود سهام عدالت را تنها از طریق رسانه‌های رسمی دنبال کرده و از ورود به سایت‌های مشابه و کلیک کردن بر روی لینک‌های ارسالی در شبکه‌های اجتماعی و پیامکی به جد پرهیز کنند.

سرهنگ محمودی تاکید کرد: کاربران فضای مجازی به هیچ عنوان نرم افزارهای ناشناس را از طریق لینک‌های جعلی با عناوین مختلف از جمله مشاهده ابلاغیه‌های قضائی و سود سهام عدالت را دانلود و نصب نکنند و از پر کردن فرم‌های ناشناس جداً خودداری کنند و همچنین در صورت درخواست وجه بنام دوستان و آشنایان خودتان از طریق شبکه های اجتماعی و پیامکی از واریز وجه خودداری کرده و موضوع را به وی اطلاع دهید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.