صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و سلامتی : آغاز طرح ملی خدمات بشردوستانه و امداد و نجات نوروزی هلال احمر در آذربایجان شرقی 

آغاز طرح ملی خدمات بشردوستانه و امداد و نجات نوروزی هلال احمر در آذربایجان شرقی 

https://tabankhabar.ir/?p=13166

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی از آغاز طرح ملی خدمات بشردوستانه و امداد و نجات نوروزی در آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش تابان خبر، حمید منجم با بیان اینکه امدادگران و جوانان هلال احمری با حضور در ۶۵ نقطه از سطح استان مستقر می شوند گفت: جمعیت هلال‌احمر با برنامه های متنوع از قبیل ارائه پک های افطاری، برپایی خیمه نماز، تست سلامت مسافرین نوروزی، ایستگاه فضای دوست دار کودک و… از روز پنج شنبه مورخه ٢۴ اسفند ماه تا پایان تعطیلات به ارائه خدمات به مسافرین نوروزی استان می پردازند.

آغاز طرح ملی خدمات بشردوستانه و امداد و نجات نوروزی هلال احمر در آذربایجان شرقی 

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان با اشاره به برگزاری پویش هلال رحمت در کمک به اقشار کم برخوردار جامعه گفت: طرح نوروزی جوانان جمعیت هلال احمر استان در ١۶ شهرستان از ٢۴ اسفند ماه شروع شده است و تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت و کاشت نهال توسط مهمانان نوروزی از جمله طرح های ابتکاری جوانان هلال‌احمر خواهد بود.

 

وی در ادامه با بیان اینکه معاونت امداد و نجات با ۳۲ پایگاه ثابت امداد و نجات و ۱۳ پایگاه موقت در حال خدمت به مسافران نوروزی هستند افزود: امدادگر‌ان جمعیت هلال احمر ۲۴ ساعته تا پایان تعطیلات در خدمت مسافرین و هم وطنان عزیز هستند.

 

وی در ادامه افزود: ارتقای آگاهی، تغییر نگرش شهروندان جهت کاهش رفتارهای پرخطر در قالب ایمنی و سلامت را هدف کلی حوزه سلامت و جوانان جمعیت هلال احمر ذکر کرد و افزود:پویش ملی به‌رفت (بهبود رفتار ترافیکی) در ایام نوروز نیز توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.