تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴
کد خبر : 12291

آماده مناظره‌ام

آماده مناظره‌ام

به گزارش تابان خبر، محمد حسین فرهنگی اظهار کرد:  با توجه به ابهامات زیاد در این قانون آماده مناظره با کسانی هستم که در طول چند روز گذشته عجولانه به اینجانب اعتراض کردند. وی ادامه داد : بدون هیچ توضیحی فقط متن مصوبه ای را که حذف آن هم رای نیاورد، خواندم و اظهار تاسف

به گزارش تابان خبر، محمد حسین فرهنگی اظهار کرد:  با توجه به ابهامات زیاد در این قانون آماده مناظره با کسانی هستم که در طول چند روز گذشته عجولانه به اینجانب اعتراض کردند.

مناظره‌ام

وی ادامه داد : بدون هیچ توضیحی فقط متن مصوبه ای را که حذف آن هم رای نیاورد، خواندم و اظهار تاسف کردم. ابهامات موجود در بند ج تبصره ۶ به میزانی است که نیاز به اصلاح نداشته باشد و واکنش قاطبه مردم نیز به همین علت است.

فرهنگی ادامه داد : سخنگوی سازمان امورمالیاتی و برخی از همکاران اینجانب در مجلس در صورت دقت نظر بیشتر خواهند فهمید که این متن اگر قانون شود، به صرفه و صلاح کشور و مردم نیست. البته ۷۳ نفر از نمایندگان نیز همین نظر را داشتند و با توجه به اعتراضات مردمی، امروزه، تعداد آنان افزایش یافته است. در جریان این مصوبه معلوم شد سامانه شفافیت آرا نیز ایراد دارد چون آمار موافقان را به ۸۲ افزایش داده است و برخی مخالفان حذف نیز موافق! شده اند!

وی گفت: همانند عائدی سرمایه که هنوز قانون نشده است، خروج پول از حسابهای بانکی؛ تبدیل پول به ارز و طلا و انجام تبادلات بویژه با خارج از کشور با ارز دیجیتال ماحصل این قبیل تصمیمات خواهد بود.

وی افزود: فرار از سرمایه گذاری در بانکها و نیز تولید کشور موجب ورشکستگی سیستم بانکی نیز می شود.

فرهنگی ادامه داد: این قبیل موارد با وضع موجو،د تمام ملت را تبدیل به مودی مالیاتی خواهد کرد و هر روز هزاران نفر باید جهت ادای توضیح در مقابل ادارات امورمالیاتی صف بکشند.

وی افزود: توضیح اثبات غیر درآمدی بودن مبلغ واریزی توسط صاحب حساب امری مبهم و عدم اعلام میزان مبلغ و تعداد واریزی به حساب نیز مبهم ترین بخش مصوبه جدید است.بنا بر سوگندی که در آغاز نمایندگی مردم در مجلس یاد کرده ایم، وظیفه داریم از حقوق مادی و معنوی موکلین دفاع و مواقع لازم اطلاع رسانی کنم.خواندن مصوبه مجلس و اطلاع رسانی آن حداقل کاری است که می شود انجام داد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.