صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و جامعه : اخذ وجه غیر از هزینه کتاب و بیمه در مدارس تخلف است

اخذ وجه غیر از هزینه کتاب و بیمه در مدارس تخلف است

عاشور اکرمی

https://tabankhabar.ir/?p=3067

به گزارش تابان خبر ،عاشور اکرمی در جلسه شورای پروژه مهر با تاکید بر اینکه میزان تحقق ثبت نام کتب درسی به جد پیگیری و کاستی ها رفع شود، اظهار کرد: سامانه پیامکی نیز جهت ارتباط با مردم در بحث ثبت نام فعال شود.

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی گفت: خانواده ها برای انعکاس نظرها و انتقادهای خود می توانند با سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۶۲۴ تماس بگیرند.

وی همچنین بر پیگیری پروژه‌های نیمه تمام جهت آماده سازی برای حضور دانش آموزان در اول مهر، خاطرنشان کرد: پیگیری تکالیف قانونی شرکا آموزش و پرورش در راستای تحقق اهداف مجموعه از هم اکنون انجام شود.

اکرمی اضافه کرد: همچنین دستورالعمل جهش دانش آموزان به پایه بالاتر از طرف آموزش و پرورش استثنائی پیگیری و در زمان مناسب اطلاع رسانی و ابلاغ شود.

مریم خوشبخت رییس اداره آموزش و پرورش استثنائی آذربایجان شرقی نیز گفت: طی ۱۰ روز کاری تا کنون بیش از ۱۸ هزار دانش آموز برای طرح سنجش نوبت دهی شده اند که در این مدت حدود هفت هزار نوآموز پایه اول مورد سنجش قرار گرفته اند و از ۲۰ تیر نوبت دهی برای سنجش پیش دبستانی ها عملیاتی می شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.