صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه : ارائه خدمات امدادی و بشردوستانه تیم‌های سحاب به ۱۳۰ هزار گردشگر

ارائه خدمات امدادی و بشردوستانه تیم‌های سحاب به ۱۳۰ هزار گردشگر

https://tabankhabar.ir/?p=3957

به گزارش تابان خبر؛ دکتر محمد گل فشان با اشاره به فعالیت تیم های ۲ نفره سحاب در ایام نوروز در مناطق گردشگری پرتردد و پرخطر افزود: از ابتدای اجرای بیست و دومین دوره طرح ملی خدمات بشردوستانه سازمان جوانان به مسافرین نوروزی تا کنون ۱۳۰ هزار گردشگر در سراسر کشور از خدمات امدادی و بشردوستانه تیم های سحاب بهره مند شدند.

وی با اشاره به استقرار تیم های سحاب در مناطق آسیب پذیر و پر تردد محدوده های ساحلی، سیاحتی و فرهنگی افزود: ارائه خدمات امدادی، ایمنی، سلامتی، آموزشی، فرهنگی و زیست محیطی توسط تیم های سحاب انجام می شود.

گل فشان با اشاره به فعالیت تیم های سحاب به صورت سیار خاطرنشان کرد: ارائه هشدارهای ایمنی به مسافرین در خصوص مناطق پرخطر و نقاط آسیب پذیر، مشارکت در غربالگری و سنجش سلامت مسافرین نوروزی، نصب علائم هشدار ایمنی و امدادی دراماکن و معابر پرخطر، ارائه خدمات بشردوستانه زیست محیطی پیشگیرانه و اجتماع محور و هم چنین ارائه خدمات امداد وکمک های اولیه به مسافران از جمله فعالیت های اعضای جوانان تیم سحر است.

بیست و دومین دوره طرح ملی خدمات بشردوستانه سازمان جوانان به مسافرین نوروزی از ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۰ آغاز و تا ۱۳ فروردین ماه جاری ادامه دارد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.