صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و بسیج و سپاه و پليس و تبریز : ارتقا آمادگی دفاعی یگان های ارتش در مقابل تهدیدات دشمن

ارتقا آمادگی دفاعی یگان های ارتش در مقابل تهدیدات دشمن

https://tabankhabar.ir/?p=6601

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در شرایط کنونی تهدیدات دشمنان ضد نظام اسلامی پیچیده تر شده است با این حال، همواره آمادگی ها در یگان های مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتقا یافته است.
به گزارش تابان خبر، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی روز دوشنبه در بازدید از تیپ مخصوص ۲۵ واکنش سریع ارتش مستقر در تبریز، افزود: با توجه به پیچیدگی تهدیدات دشمنان، همواره آمادگی خود را در یگان های مختلف ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتقا داده و امیدواریم با ارزیابی های امروز در آذربایجان شرقی به نتایج مطلوبی در این رابطه برسیم.

وی ارزیابی رزمی – عملیاتی تیپ مخصوص ۲۵ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش در تبریز را یکی از اهداف مهم صفر خود به آذربایجان شرقی همراه رییس ستاد کل نیروهای مسلح اعلام و اظهار کرد: یگان های عملیاتی از روحیه و آمادگی بالایی برخوردارند، اما ما به این مرحله راضی نیستیم و هر لحظه در حال ارتقای توانمندی های خود هستیم.

امیر موسوی ادامه داد: سابقه نیروهای مسلح ایران در طول سال های پس از انقلاب اسلامی به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حرم آل الله بسیار درخشان است و در این عرصه های توان خود را به رخ دشمنان کشیده ایم.

وی با تاکید بر دلاوری های نیروهای مسلح کشور، ادامه داد: آنچه که در آینده اتفاق می افتد را نیروهای مسلح ما در گذشته به خوبی از خود نشان داده و امتحان خود را به شکل ایده آل پس داده اند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در بازدید از نمایشگاه توانمندی های پایگاه شهید فکوری تبریز، گفت: با افتخار دو دوره چهار ساله را در تبریز و این پایگاه مهم خدمت کرده ام و به توانایی‌های دلیرمردان نیروی هوایی ارتش اعتقاد راسخ دارم.

امیر سرتیپ حمید واحدی با تاکید بر پشتکار و اراده کارکنان ارتش در حوزه‌های مختلف، افزود: فرزندان ارتشی در مجموعه سهند پایگاه هوایی تبریز دارای تخصص و توانمندی های فنی بسیار بالایی هستند که توانسته اند قطعات نیروگاهی را با دانش تخصصی خود ارتقا دهند.

وطن پرستی آذربایجانی ها زبانزد خاص و عام است

به گفته وی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ساخت تجهیرات به خودکفایی یرسیده و آمادگی این نیروی الهی در سطح بالایی قرار دارد.

امیر واحدی به اقدامات اورهال در پایگاه شهید فکوری اشاره و اضافه کرد: وطن پرستی آذربایجانی ها زبانزد خاص و عام است و کارکنان نیروی هوایی ارتش در آذربایجان شرقی سربازان واقعی انقلاب هستند.

سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در راس هیاتی از فرماندهان ارتش به تبریز سفر کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.