صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و جامعه : اعطای زمین رایگان به مردم با طرح فرزند‌آوری

اعطای زمین رایگان به مردم با طرح فرزند‌آوری

https://tabankhabar.ir/?p=9893

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ آذربایجان شرقی گفت: بنیاد مسکن اجرای طرح تشویق فرزند آوری را با جدیت دنبال می‌کند و هر‌کس مشمول این طرح باشد، می تواند با مراجعه به بنیاد، زمین رایگان در محل سکونت خود دریافت کند.

به گزارش تابان خبر، سروری در حاشیه دیدار‌ مردمی افزود: در سایر طرح‌های بنیاد مسکن از جمله مقاوم سازی مساکن روستایی هم به هر میزان‌که استقبال شود، بنیاد آماده تامین زمین و اعتبار لازم برای اعطای تسهیلات است.

وی با اشاره به دیدار چهره به چهره با ۲۷۰ نفر از مردم استان در قالب دیدارهای مردمی روزهای سه شنبه در هفت ماه امسال گفت: برای کاهش زحمت مراجعه کنندگان، آمادگی داریم از طریق تماس تلفنی به مشکلات مطرح شده رسیدگی کنیم تا هم‌ استانی ها برای آمدن به تبریز رنج سفر را متحمل نشوند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ آذربایجان شرقی عمده موضوعات مطرح شده در دیدارهای مردمی را درخواست اجرای طرح هادی و آسفالت ریزی در روستاها، مسائل مربوط به نهضت ملی مسکن، افزایش سقف تسهیلات مقاوم سازی مسکن و الحاق زمین به محدوده طرح هادی برای ساخت مسکن اعلام‌ کرد و گفت: در این دیدارها به صورت مستقیم با معاونان و مدیران مربوطه صحبت می‌کنیم و مسئله مطرح شده تا رسیدن به نتیجه مطلوب از طریق دفتر مدیرکل پیگیری می شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.