صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز و جامعه : افزایش تاثیرگذاری رسانه در گرو رفع دغدغه مردم

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

افزایش تاثیرگذاری رسانه در گرو رفع دغدغه مردم

https://tabankhabar.ir/?p=10333

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با تاکید بر شناسایی مشکلات و دغدغه‌های مردم توسط رسانه‌ها، گفت: قطعا هر رسانه‌ای که به دغدغه‌های اصلی مردم توجه می‌کند، تاثیری گذاری‌اش نیز بیشتر می‌شود.

به گزارش تابان، اکبر رضایی تبریزی با حضور در غرفه تابان خبر در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری آذربایجان شرقی، با بیان اینکه وضعیت نمایشگاه کتاب و مطبوعات را متوسط ارزیابی می‌کنم، اظهار کرد: اگر سال آتی نیز مقرر شد که نمایشگاه مطبوعات و کتاب برگزار شود باید کیفیت آن را پله‌ای نسبت به سال گذشته ارتقا دهیم.

وی ارتقای کیفیت نمایشگاه کتاب و مطبوعات را لازمه‌ی بهره‌مندی از نظرات اهالی فن دانست و تاکید کرد: با جمع بندی نظرات اهل فن و انجام اقدامات تخصصی روی این نظرات می‌تواند مسیر را هموار کرده و کیفیت برگزاری نمایشگاه‌ها را ارتقا دهد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه ارزیابی از کیفیت نمایشگاه‌های کتاب و مطبوعات باید در هر دوره انجام شود، گفت: با تدوام این امر قطعا هر سال شاهد ارتقای کیفیت برگزاری و افزایش تاثیرگذاری نمایشگاه‌ها خواهیم شد.

 

وی ادامه داد: تاثیر هر رسانه‌ با توجه به رویکرد حرفه‌ای آن متفاوت است، به طوریکه تاثیر هر رسانه را رویکرد آن تعیین می‌کند، برخی از رسانه‌ها به مسائل فرعی و برخی دیگر نیز به مسائل اصلی توجه می‌کنند.

تبریزی با بیان اینکه رفع دغدغه‌های مردم باید از مهم‌ترین اصل‌ برای رسانه‌ها باشد، گفت: رسانه‌ها باید در راستای هدایت افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم در حوزه‌های مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و غیره گام بردارند.

افزایش تاثیرگذاری رسانه در گرو رفع دغدغه مردم

انتهای پیام

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.