صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و هواشناسی : باران آسمان آذربایجان‌شرقی را فرا می‌گیرد

از فردا؛

باران آسمان آذربایجان‌شرقی را فرا می‌گیرد

https://tabankhabar.ir/?p=13267

رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان‌شرقی گفت: از عصر شنبه با ورود سامانه بارشی، بارش باران در مناطق گرمسیر و بارش برف در مناطق سردسیر و کوهستانی استان آغاز می‌شود.

به گزارش تابان‌خبر، «محمد امیدفر» روز جمعه افزود: فعالیت این سامانه بارشی تمامی نواحی استان را فرا می گیرد و در شهرهای سردسیر مانند ورزقان، هریس، هشترود و چاراویماق احتمال بارش برف بیشتر از سایر شهرها است.

باران آسمان آذربایجان‌شرقی را فرا می‌گیرد

وی با بیان اینکه فعالیت سامانه بارشی در برخی نواحی استان همراه با وزش باد خواهد بود، اظهار کرد: از امروز (جمعه) تا عصر شنبه جوی پایدار همراه با افزایش ابر در استان حاکم خواهد شد.

 

امیدفر، خواستار احتیاط در ترددهای جاده ای به ویژه در مناطق کوهستانی و سردسیر استان، صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی، همراه داشتن تجهیزات ایمنی زمستانی و لباس گرم، اطمینان از سلامت فنی خودرو و لغو سفرهای غیرضروری و فعالیت های کوهنوردی شد.

منبع:ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.