صفحه اصلی > آخرین اخبار و تبریز و جامعه : بازدید مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی از پروژه های هریس

بازدید مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی از پروژه های هریس

https://tabankhabar.ir/?p=11444

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی در ادامه سلسله بازدید های خود ، به همراه محرم زاده، نماینده محترم مردم شریف هریس در مجلس شورای اسلامی و آسیابی، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان، از پروژه های آموزشی مناطق کلوانق و بخشایش شهرستان هریس، بازدید به عمل آورد.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی، در این بازدید، فرهاد فرهودی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی از نزدیک در جریان مشکلات فیزیکی مدارس مناطق یاد شده قرار گرفته و چهره به چهره با مدیران مدارس فعال و پیمانکاران پروژه های اجرایی در محل پروژه دیدار کرد.

بازدید مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی از پروژه های هریس

وی ضمن قول مساعد در خصوص سرعت بخشیدن به اتمام پروژه های نیمه تمام ، راهکار ها و چالش های موجود را با مهندس محرم زاده عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بررسی نموده و خواستار استمرار حمایت ایشان از سازمان نوسازی مدارس کشور( و به تبع آن اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی) در راستای تخصیص بودجه های ملی و تعیین و تکلیف اعتبار محرومیت زدایی شدند.

 

لازم به ذکر است که تصمیمات میدانی در راستای آسفالت محوطه برخی مدارس و تامین تجهیزات آنها گرفته شد که باعث تقویت ساختار فیزیکی فضاهای آموزشی منطقه خواهد گردید.

 

همچنین فرهودی در دیدار با مدیران مدارس، آنان را جهادگران خط مقدم عرصه علم و فرهنگ آموزی جامعه عنوان کرده و نوسازی مدارس را خادم این قشر زحمتکش و پشتیبان آنها توصیف نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.