صفحه اصلی > اقتصاد و آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه : بازگشت ۹۰ درصد جایگاه‌های سوخت تا ساعاتی

بازگشت ۹۰ درصد جایگاه‌های سوخت تا ساعاتی

https://tabankhabar.ir/?p=11453

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اختلال پیش امده در جایگاه‌های سوخت از صبح امروز گفت: این اختلال هیچ ارتباطی به تغییر قیمت و سهمیه سوخت در کشور ندارند.

به گزارش تابان خبر، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اختلال پیش امده در جایگاه‌های سوخت از صبح امروز گفت: این اختلال هیچ ارتباطی به تغییر قیمت و سهمیه سوخت در کشور ندارند.

جعفر سالاری نسب امروز با اشاره به اختلال پیش امده در جایگاه‌های سوخت از ساعت ۹ و ۴۰ دقیقه صبح افزود: این اختلال در سراسر کشور پیش آمده و از همان ساعات اولیه تیم عملیاتی تشکیل شد و جلسه گذاشتیم.

بازگشت ۹۰ درصد جایگاه‌های سوخت تا ساعاتی

وی ادامه داد: تعدادی از جایگاه‌ها در سرویس است و در حال آماده سازی جایگاه‌هایی هستیم که با اختلال مواجه شدند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: در ساعات آینده بیش از ۹۰ درصد جایگاه‌های کشور در سرویس عملیاتی قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه در تمام کشور تیم های عملیاتی اعزام شدند، افزود: در کوتاه ترین زمان، جایگاه ها در معابر پر رفت و آمد در سرویس قرار می‌گیرند.

سالاری‌نسب از هموطنان درخواست کرد برای سوخت‌گیری حوصله به خرج دهند و تا چند ساعت آینده به جایگاه‌ها مراجعه نکنند، ادامه داد: در اکثر مناطق کشور اختلال به وجود آمده و همکاران در تلاشند تا مشکل را برطرف کنند.

بروز اختلال در برخی پمپ بنزین‌ها

گفتنی است اختلال نرم‌افزاری در برخی از سامانه هوشمند سوخت در برخی جایگاه‌های سوخت بوجود آمده است.

تمام متخصصان مربوطه در حال تلاش برای حل این مشکل هستند.

تنها برخی جایگاه‌ها با این مساله مواجه شده‌اند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.