صفحه اصلی > آخرین اخبار و اقتصاد و تابان خبر و جامعه : بودجه ۱۰ هزار میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای سال جدید ابلاغ شد

بودجه ۱۰ هزار میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای سال جدید ابلاغ شد

https://tabankhabar.ir/?p=3908

به گزارش تابان خبر، علی نوای‌باغبان، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پس از تصویب بودجه سال جدید شهرداری تبریز از سوی اعضای شورای اسلامی این شهر، فرمانداری تبریز در روز پایانی سال بودجه مصوب شورا را تایید کرده است.

وی با بیان اینکه شورای اسلامی تبریز نیز بودجه را برای اجرا به شهرداری ابلاغ کرده است، اظهار داشت: ۳۰ درصد از بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تبریز مربوط به بخش جاری و ۷۰ درصد به بخش عمرانی اختصاص دارد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی تبریز با اشاره به اینکه شهرداری در سال جدید طرح های عمرانی مختلفی برای اجرا و تکمیل پیش رو دارد، گفت: توسعه و نگاه ویژه به اتوبوسرانی و تکمیل خط یک قطارشهری از اولویت های بودجه امسال است.

باغبان، ادامه داد: در بودجه سال ۱۴۰۱ به مشکل حاشیه نشین نیز توجه ویژه شده و یکی از مهمترین اقدامات در این راستا اجرای عملیات مسیرگشایی در برخی مناطق شهری است که از سوی شهرداری های مناطق دهگانه اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه در این بودجه بر تکمیل پروژه های نیمه تمام تاکید شده است، یادآوری کرد: امید است با اقدامات شهرداری در پایان سال جاری شهروندان به توسعه شهر امیدوارتر شوند و چهره متفاوتی از شهر را مشاهده کنند.

کلانشهر ۱.۹ میلیون نفری تبریز دارای ۱۰ منطقه شهرداری است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.