صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اقتصاد و سلامتی : بیمارستان سهند وارد فاز طراحی می‌شود

بیمارستان سهند وارد فاز طراحی می‌شود

https://tabankhabar.ir/?p=12112

طی جلسه‌ای با حضور فرهاد سعیدی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و طراحان و مشاوران پروژه، آخرین وضعیت طراحی بیمارستان شهر جدید سهند مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش تابان خبر، فرهاد سعیدی در این جلسه با تاکید بر ضرورت طراحی بیمارستان مطابق با استانداردهای روز ،خواستار دریافت‌ طرح‌های جدید از دانشگاه علوم پزشکی تبریز شد و افزود: این بیمارستان در فاز ۳ شهر جدید سهند احداث خواهد شد.

بیمارستان سهند وارد فاز طراحی می‌شود

وی، احداث بیمارستان را جزو اولویت‌های شهر جدید سهند عنوان کرد و گفت: شرکت عمران شهر جدید سهند احداث بیمارستان ۶۴ تختی سهند با قابلیت توسعه به ۲۰۰ تخت را در اولویت کاری خود قرار داده و در حال حاضر این موضوع در مرحله طراحی قرار دارد.

وی با بیان این‌که بیمارستان سهند قابلیت توسعه به ۲۰۰ تخت را خواهد داشت که در فاز اول، شرکت عمران اقدام به احداث بیمارستان ۶۴ تخت خوابی خواهد کرد، افزود: اورژانس این بیمارستان مطابق با ظرفیت یک بیمارستان ۲۰۰ تختی خواهد بود تا در آینده نیز کارایی لازم را داشته باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.