صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و فرهنگ و هنر : تجمع و راهپیمایی مردم تبریز در محکومیت جنایات اسرائیل

تجمع و راهپیمایی مردم تبریز در محکومیت جنایات اسرائیل

https://tabankhabar.ir/?p=9538

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از تجمع و راهپیمایی مردم تبریز در محکومیت جنایات رژیم موقت و جعلی صهیونیستی در نسل کشی مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین خبر داد.

به گزارش تابان خبر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: آنچه که امروز در نوار غزه و به خاک و خون کوشیدن مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اتفاق می افتد، نسل کشی به معنای واقعی کلمه و در نتیجه عملیات شکوهمند «طوفان الاقصی» و شکست فضاحت‌بار رژیم کودک‌کش از رزمندگان مقاومت فلسطین است.

وی ادامه داد: به خاک و خون کشیدن هزاران کودک و زن و غیرنظامیان مسلمان در بیمارستان المعمدانی غزه جنایت عظیمی است که در تاریخ به نام رژیم منحوس صهیونیستی ثبت شد، جنایتی که با چراغ سبز امریکا، انگلیس، آلمان،فرانسه و دیگر کشورهای غربی حامی این رژیم موقت رخ داده و همۀ آزادی خواهان جهان را در اندوهی عمیق فرو برده و خشم آنها از قصابان انسانیت را شعله‌ور کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: مردم ولایی و شهیدپرور تبریز نیز در محکومیت این جنایت هولناک و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین ساعت 9:30 امروز (چهارشنبه 26 مهر 1402) از میدان جانبازان (فلکه دانشگاه) راهپیمایی برگزار کرده و ساعت 10 با تجمع در حوزه علمیه حضرت ولی عصر تبریز ضمن اعلام نفرت و انزجار از اقدامات وحشیانه رژیم موقت اسرائیلی، همبستگی خود با مردم ستم دیده، مظلوم، بی دفاع و محصور در چنگال یزیدان زمان را فریاد خواهند کرد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.