صفحه اصلی > اخبار ویژه و آخرین اخبار و آذربایجان و جامعه : تجهیز مدرسه به جای مراسم سالگرد

اقدام خداپسندانه خانواده ورزقانی؛

تجهیز مدرسه به جای مراسم سالگرد

https://tabankhabar.ir/?p=10742

شنیده بودیم “صدها فرشته بوسه بر آن دست می‌زدند کز کار خلق، یک گره بسته وا کنند” و حالا خانواده‌ای خیر از شهرستان ورزقان با کمک به تجهیز یک مدرسه، این بیت معروف را به واقعیت بدل کرده و شور و شوق را در دل دانش‌آموزان روستای دیزج ملک جاری ساخته‌اند.

به گزارش تابان خبر، شنیده بودیم “صدها فرشته بوسه بر آن دست می‌زدند کز کار خلق، یک گره بسته وا کنند” و حالا خانواده‌ای خیر از شهرستان ورزقان با کمک به تجهیز یک مدرسه، این بیت معروف را به واقعیت بدل کرده و شور و شوق را در دل دانش‌آموزان روستای دیزج ملک جاری ساخته‌اند.

از دست دادن همیشه سخت بوده و از دست دادن عزیز سخت‌تر، اما این غم بزرگ مانع اندیشه‌های بزرگ نشده و خانواده مرحوم حاج علی جان‌زاده در اقدامی خداپسندانه تصمیم گرفته‌اند، هزینه مراسم سالگرد آن عزیز سفر کرده را صرف امور خیریه کنند.

این خانواده خیر ورزقانی با اهدای هزینه مراسم سالگرد مرحوم حاج علی جان‌زاده جهت کمک به تجهیز مدارس روستای دیزج‌ملک، فعل ایثار را صرف کرده‌اند.

آری اینجا ورزقان است؛ دیار سرداران و ستارخان‌ها که بیرق افتخار و غیرت همیشه بر بام خانه‌هایشان افراشته بوده و مردمانش در صحنه‌های حساس از جنگ تحمیلی گرفته تا زمین لرزه دلخراش ۶.۲ ریشتری ورزقان، همواره خوش درخشیده و یاری‌گر هم بوده‌اند.

اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از این اقدام ارزشمند خانواده محترم مرحوم برای آن عزیز سفر کرده غفران الهی را مسئلت می‌دارد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.