صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و تبریز و جامعه و فرهنگ و هنر : تعهد میلیاردی خیران آذربایجان شرقی برای مدرسه سازی

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد؛

تعهد میلیاردی خیران آذربایجان شرقی برای مدرسه سازی

https://tabankhabar.ir/?p=10480

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات نوع‌دوستانه خیران آذربایجان شرقی در امر مدرسه‌سازی، گفت: خیران استان از سال ۱۴۰۱ بیش از ۶۵۰ میلیارد تومان هزینه را برای مشارکت در امر توسعه مدارس متعهد شده‌اند.

به گزارش تابان، مسعود سعادتی، روز شنبه، بیست‌وهفتم آبان ماه در آئین بهره‌برداری از مدرسه خیرساز طوبی روستای متنق بستان آباد با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی در امر مشارکت خیران در مدرسه‌سازی جزو استان‌های پیشتاز است، اظهار کرد: کار خیر با فرهنگ مردم این خطه گره خورده است.

وی با اشاره به اینکه هشت کلاس درس با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان تا پایان سال در اختیار دانش‌آموزان شهرستان بستان آباد قرار خواهد گرفت، گفت: طی سال آتی نیز ۱۸ کلاس تحویل آموزش و پرورش بستان آباد خواهد شد.

سعادتی خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی جاری؛ سه مدرسه شامل بر ۱۲ کلاس درسی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان توسط خیران شهرستان بستان آباد به بهره برداری رسیده و دو مدرسه شامل سه کلاس درسی نیز با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان توسط دولت افتتاح شده است.

بر اساس این گزارش؛ مدرسه تمام خیرساز چهار کلاسه طوبی روستای متنق شهرستان بستان‌آباد در زیربنایی به مساحت ۱۵۰ متر مربع و با هزینه‌ای بالغ بر چهار میلیارد تومان برای استفاده‌ی ۸۹ دانش‌آموز با سرمایه‌گذاری خیر مدرسه‌ساز، علیرضا چاروقچی به بهره‌برداری رسید.

 

تعهد میلیاردی خیران آذربایجان شرقی برای مدرسه سازی

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.