صفحه اصلی > آخرین اخبار و اقتصاد و تابان خبر و جامعه : توانمندسازی کشور در گرو استفاده از ظرفیت‌های داخلی است

توانمندسازی کشور در گرو استفاده از ظرفیت‌های داخلی است

https://tabankhabar.ir/?p=3951

به گزارش تابان خبر،رمضانعلی سبحانی فر در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران در خصوص پیام نوروزی رئیس جمهور افزود: پیام نوروزی رئیس جمهور درباره استفاده از ظرفیت‌های کشور برای حل مشکلات اقتصادی و مقابله با تحریم‌ها پیام اقتدار ملت ایران به کشورهای تحریم کننده جمهوری اسلامی ایران بود.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم افزود: استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای حل مشکلات اقتصادی، کشور را برابر تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان قوی تر می‌کند و برای استقلال اقتصادی برابر دشمنان و تحریم کنندگان باید این مسیر را دنبال کنیم.

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های داخلی به هیچ وجه به معنای عدم ارتباط با دیگر کشورها نیست، جمهوری اسلامی به دنبال رابطه عزتمندانه با دیگر کشورهاست اما نه ارتباط به هر قیمتی.

سبحانی فر با اشاره به سیاست دولت سیزدهم در خصوص ارتباط با کشورهای همسایه خاطر نشان کرد: ارتباط با کشورهای همسایه مزیت هایی را برای جمهوری اسلامی دارد که از جمله آن می‌توان به مزیت در صادرات کالاها و محصولات مختلف به کشورهای همسایه و هزینه پایین ترانزیت کالا به این کشورها اشاره کرد.

وی همچنین با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام سال اقتصاد دانش بنیان و اشتغال آفرینی افزود: باید اقدامات لازم را برای حمایت از نخبگان برنامه‌ریزی کنیم تا شاهد مهاجرت آن‌ها نباشیم و بتوانیم بهترین استفاده را از نیروی انسانی متخصص موجود در کشور داشته باشیم.

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم در پایان گفت: توانمندسازی کشور برای مقابله با تحریم های اقتصادی در گرو استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور و ارتباط صحیح اقتصادی با دیگر کشورهاست.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.