صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و ورزش : تیم تراکتور به همدلی و هم افزایی بین هواداران، مسئولان شهری و استانی نیاز دارد

تیم تراکتور به همدلی و هم افزایی بین هواداران، مسئولان شهری و استانی نیاز دارد

تراكتور

https://tabankhabar.ir/?p=3540

به گزارش تابان خبر، ایوب بهتاج در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تیم تراکتور متعلق به همه است بنابراین همه باید برای برون رفت این تیم از مشکلات موجود تلاش و همکاری کنند.

وی اضافه کرد: نمایندگان مجلس، استانداری و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در تلاش هستند تا تکلیف مالکیت این تیم هرچه سریع‌تر مشخص شود و این تیم به روال عادی و روزهای اوج خود بازگردد.

بهتاج در خصوص احتمال واگذاری باشگاه تراکتور به مس سونگون خاطرنشان کرد: طی هفته‌ی جاری جلسه چ‌ای در این ارتباط تشکیل خواهد شد و در صورت به نتیجه رسیدن گفت‌وگوها و قطعی شدن انتقال، مالک جدید حمایت‌های خود از تراکتور را آغاز خواهد کرد.

وی یادآور شد: در این جلسه تصمیمی که به نفع فوتبال تبریز و آذربایجان و همه‌ی اشخاص مرتبط باشد، اتخاذ می‌شود.

بهتاج تاکید کرد: پس از رفع موضوع مالکیت، مشکل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم باقی می‌ماند که شخص آقای زنوزی قول داده این مشکل را تا نیمه‌ی فصل برطرف کند.

به گزارش تابان خبر، به نقل از اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، وی همچنین در ارتباط با تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که مانند تیم تراکتور پنجره‌ی آن نیز بسته شده است، گفت: خبرهای خوبی برای این تیم در هفته‌های آتی خواهیم داشت و امیداوریم با مدیریت جدید، ماشین‌سازی در مسیر رشد قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.