صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تبریز و سلامتی و سیاست : حال عمومی استاندار خوب است

حال عمومی استاندار خوب است

https://tabankhabar.ir/?p=11913

پزشکان معالج استاندار آذربایجان شرقی اعلام کردند که حال عمومی وی خوب است و هم اکنون دوران نقاهت خود را سپری می‌کند.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، عابدین خرم به علت عفونت تنفسی که بر اثر بیماری توام کرونا و آنفلوآنزا عارض شده است در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز بستری است و روند درمان وی ادامه دارد.

عیادت فرمانده سپاه عاشورا از استاندار آذربایجان‌شرقی

فرمانده سپاه عاشورا دقایقی قبل به همراه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، جانشین فرماندهی و مسئول حفاظت اطلاعات سپاه عاشورا از عابدین خرّم، عیادت و برای وی آرزوی سلامتی کردند.

حال عمومی استاندار خوب است

سردار اصغر عباسقلیزاده، در این دیدار با کادر درمان و خانواده استاندار آذربایجان‌شرقی پیرامون روند درمان وی صحبت و اظهار امیدواری کرد که استاندار هرچه سریع تر روند بهبودی را طی کرده و سلامتی خود را بازیابد.

نماینده ولی فقیه در استان نیز جمعه گذشته با حضور در بیمارستان امام رضا و عیادت استاندار، در جریان روند درمان وی قرار گرفت و برای وی آرزوی بهبودی عاجل کرد.

معاون سیاسی وزیر کشور نیز که هفته قبل برای حضور در جلسه انتخابات با فرمانداران استان در تبریز حضور یافته بود با اشاره به عیادتش از استاندار و احوال پرسی از او گفت: آقای خرم قرص و محکم استاندار آذربایجان شرقی است.

محمدتقی شاهچراغی ، تراب محمدی معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی را تا زمان بهبود بیماری استاندار، به عنوان مسئول هماهنگی امور استانداری معرفی کرد.

عابدین خرم از ۲۵ مهر سال ۱۴۰۰ مسوولیت استانداری آذربایجان شرقی را برعهده دارد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.