صفحه اصلی > آخرین اخبار و تبریز و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : حوزه ورزش بستری مناسب برای رشد جوانان‌ است

حوزه ورزش بستری مناسب برای رشد جوانان‌ است

https://tabankhabar.ir/?p=4110

به گزارش تابان خبر، یعقوب هوشیار عصر امروز در مراسم رونمایی از  پوستر دومین دوره المپیاد ورزشی جام پرچم اظهار کرد: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و تأکید ایشان بر مدیریت شهری، شهرداری‌ها باید از نگاه خدماتی به سمت رویکردهای اجتماعی حرکت کنند.

وی ادامه داد: از اوایل دهه هشتاد، رسانه و اینترنت موجب پدید آمدن برخی از افکار و اندیشه‌ها شد که یکی از نتایج مخرب آن، ایجاد فاصله میان دهه‌های مختلف سنی است.

هوشیار بر سیاستگذاری شوراهای شهر در زمینه کارکرد اجتماعی شهرداری ها تأکید کرد و افزود: شورای شهر تبریز تاکید ویژه‌ای بر ترویج ورزش همگانی دارد.

به گفته شهردار تبریز، حوزه ورزش، یکی از ارزان‌ترین و راحت‌ترین بسترهایی است که می‌تواند بر ذهن، اندیشه و نگاه جامعه جوان شهری و افراد اجتماع  آورده زیادی داشته باشد.

وی ادامه داد: در حال حاضر آموزش و پرورش و همچنین هیئت‌های ورزشی دارای یک جامعه هدف مشخص هستند.

هوشیار بیان کرد: کوچک‌ ترین نهاد اجتماعی در یک نگاه مکتبی خانواده است و به همین دلیل باید، بر روی این نهاد متمرکز شویم.

شهردار تبریز گفت: علاوه بر اقدامات انجام گرفته، ورزش خانواده را نیز باید مطرح کنیم تا از این طریق، پدر و مادران نیز بتوانند در این حوزه ورود کنند.

هوشیار در پایان گفت: امیدوارم با کمک و همراهی همدیگر، شاهد بر این باشیم که این موضوع با ظرفیت و پتانسیل بالایی که دارد، آورده زیادی برای شهر تبریز داشته باشد.

بر اساس حکمی از سوی مهدی جمالی‌نژاد، یعقوب هوشیار شهردار تبریز به عنوان مسئول دبیرخانه ستاد ملی المپیاد فرهنگی ورزشی پرچم منصوب شده است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.