صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و هواشناسی : خسارت ۵۰۰ میلیارد ریالی سیل در اهر

خسارت ۵۰۰ میلیارد ریالی سیل در اهر

https://tabankhabar.ir/?p=9093

سیل ویرانگر برای چندمین بار در یکی دو ماه گذشته راه های اهر را تخریب کرد و مجموع خسارت های چهار سیل اخیر به ۵۰۰ میلیارد ریال رسید.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر از تخریب راه ها و ابنیه فنی در سطح شهرستان به دنبال بارش های سیل آسای دیروز و پری روز خبر داد و گفت: برای جبران خسارت چهار سیل اخیر، تاکنون یک ریال هم از اعتبارات مدیریت بحران به شهرستان اهر داده نشده است.

قمری افزود: بارش باران از ساعت ۱۹ سوم مهر‌ماه در شهرستان اهر شروع شده و جاری شدن سیل باعث تخریب دو دهنه پل شد.

وی گفت: این بارش ها چهار کیلومتر آسفالت راه روستایی و صد متر دیوار حائل محور اهر مشکین را از بین برد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اهر با اشاره به آمادگی قبلی نیروهای اداره برای مواجهه با بلایای طبیعی تصریح کرد: از لحظات اولیه بارش های سیل آسا، نیروهای این اداره با امکانات و ماشین آلات راهداری در صحنه حاضر شده و به امداد رسانی و ارائه خدمات پرداختند.

قمری افزود: همه راه ها پس از قطع سیل؛ پاکسازی و واریانت های لازم ایجاد شد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.