صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و تبریز و جامعه و حوادث : خلبان جنگنده سقوط کرده با ایثارگری خود از وقوع حادثه‌ای بزرگ جلوگیری کرد

خلبان جنگنده سقوط کرده با ایثارگری خود از وقوع حادثه‌ای بزرگ جلوگیری کرد

https://tabankhabar.ir/?p=3806

به گزارش تابان خبر،امیر سرتیپ دوم خلبان رضا یوسفی روز دوشنبه در حاشیه امدادرسانی به جنگنده سقوط کرده و آواربرداری آن در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: خلبانان ما برای آنکه آسیبی به منطقه نرسد و با توجه به اینکه منطقه سقوط، منطقه‌ای پرتراکم و پرجمعیت است، هواپیما را به نقطه‌ای خلوت هدایت کردند؛ در حالیکه می‌توانستند خودشان را نجات دهند اما جان خود را فدا کردند.

 

وی افزود: به دلیل کم عرض بودن سالن ورزشی مدرسه محل سقوط، هواپیما به خارج از ورزشگاه و خیابان وارد شده و موجب جان باختن یکی از هموطنان نیز شد.

 

وی اظهار کرد: این سانحه در حین انجام ماموریت آموزشی که در منطقه در حال انجام بود، رخ داد و با توجه به اشکال فنی که در هواپیما به وجود آمده بود، خلبان نتوانست آن را به باند پرواز برساند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.