خیابان‌ها مطب هنرمندان تئاتر است

https://tabankhabar.ir/?p=9742

پیشکسوت تئاتر تبریز گفت: خیابان‌ها مطب هنرمندان تئاتر است.

به گزارش تابان خبر، مهدی لزیری در مراسم افتتاحیه ششمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی تبریزیم، اظهار کرد: مطب هنرمندان فعال این عرصه خیابان ها است و فعالان این عرصه پزشکانی دواری هستند که از لحاظ فرهنگی بیماران خود را مداوا می کنند.

او از هنرمندان تئاتر خیابانی سراسر کشور خواستار خلق نمایش خدر راستای جنگ در غزه شد و گفت: بنده به عنوان یک هنرمند از هنرمندان فعال در این عرصه خواستار خلق آثار برای نشان دادن مظلومیت فلسطینی ها در خیابان های تبریز هستم.

این پیشکسوت هنر تئاتر ابراز کرد: برگزاری ششمین جشنواره سراسری تئاتر تبریزیم متقارن با جشنواره استانی تئاتر صحنه ای است و ما این تقارن را به فال نیک می گیریم و از حمایت های مسئولان استانی و شهری به خصوص سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در راستای اجرای این جشنواره تقدیر می کنیم.

لزیری افزود: جشنواره تئاتر خیابانی تبریزیم پس از چندین سال وقفه در هوای ملس‌ پاییزی در کوی و برزن تبریز کهن برگزار می شود.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.