صفحه اصلی > آذربایجان و آخرین اخبار و پليس : دستگیری باند زورگیران تبریز

دستگیری باند زورگیران تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=6380

رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی گفت: اعضای باند سارقان زورگیر منزل که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت وجوه نقد، لوازم خانگی و مدارک می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش تابان خبر، سرهنگ محمدتقی سلطانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی وصول گزارش وقوع سرقت به روش زورگیری در یکی از مناطق شهر تبریز به لحاظ حساسیت موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی اظهار کرد: کارآگاهان با پایش اطلاعات صحنه وقوع جرم با استفاده از امکانات فنی و پلیسی موفق شدند هویت و محل اختفای سه نفر از سارقان را شناسایی و در عملیاتی به صورت ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیری از اموال مسروقه کشف کنند.

سرهنگ سلطانی گفت: متهمان دستگیر شده در تحقیقات صورت گرفته به سرقت با شیوه و شگرد زورگیری اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.

وی با اشاره به اینکه پلیس در تمام اوقات شبانه روز در راستای تامین امنیت مردم تلاش می کند، از شهروندان خواست تا با گزارش هرگونه موارد مشکوک از طریق شماره ۱۱۰ ، پلیس را در تحقق این وظیفه خطیر یاری دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.