صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و پليس : دستگیری سارقان ۱۷ منزل در تبریز

دستگیری سارقان ۱۷ منزل در تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=9942

رییس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی گفت: باند سه نفره سارقان منازل خالی از سکنه تبریز با ۱۷ فقره سرقت دستگیر شدند.

به گزارش تابان خبر،  سرهنگ «محمدتقی سلطانی» روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: به دنبال وقوع چند فقره سرقت از منازل خالی از سکنه در تبریز موضوع در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

 

وی اظهار کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و تحقیقات پلیسی بی وقفه شبانه روزی، موفق به شناسایی و دستگیری سارقان شدند و متهمان در تحقیقات فنی پلیسی به ۱۷ فقره سرقت از منازل خالی از سکنه با همدستی هم اعتراف کردند.

رییس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان مقادیری از اموال مسروقه کشف شده تحویل مالباختگان شد، گفت: ارزش اموال مسروقه کشف شده ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

 

سرهنگ سلطانی، با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، از شهروندان و صاحبان منازل خواست، از قرار دادن اموال و وسایل با ارزش در دسترس در مواقعی که بیرون از منزل هستند خودداری و با اقدامات پیشگیرانه از جمله استفاده از دوربین های مداربسته و حفاظ محکم درب ها، فرصت سرقت را از سارقان سلب کنند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.