صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و کشاورزی : رتبه برتر جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاع

رتبه برتر جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاع

https://tabankhabar.ir/?p=9290

سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی به ‌عنوان رتبه اول در سطح وزارت جهاد کشاورزی و رتبه سوم در سطح کشور در زمینه انتشار اسناد در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات انتخاب شد.
به گزارش تابان خبر، سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بر اساس قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب سال 1388 مجمع تشخیص مصلحت نظام راه‌اندازی شد تا اطلاع‌رسانی شفاف و روشنگرانه را در نظام اداری کشور ارتقا دهد.

وزارت جهاد کشاورزی در سال 1396 به این سامانه متصل شد و در حال حاضر با 77 زیرمجموعه خود در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات فعال است.

سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی موفق شد در این سامانه با انتشار 8066 سند رتبه اول در زیرمجموعه‌های وزارت جهاد کشاورزی و رتبه سوم کشور بین 2151 دستگاه اداری عضو سامانه را کسب کند. سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با انتشار 1012 سند رتبه دوم در سطح وزارت جهادکشاورزی و رتبه 18 در سطح کشور، سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با انتشار 751 سند رتبه سوم در سطح وزارت جهادکشاورزی و رتبه 19 در سطح کشور ، سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با انتشار 408 سند رتبه چهارم در سطح وزارت جهادکشاورزی و رتبه 33 در سطح کشور و سازمان جهاد کشاورزی اصفهان با 123 سند رتبه پنجم در سطح وزارت جهادکشاورزی و رتبه 61 در سطح کشور را در بین زیرمجموعه‌های وزارت جهاد کشاورزی به خود اختصاص دادند.

شایان‌ذکر است در بین دستگاه‌های اداری عضو سامانه در سطح کشور، سازمان برنامه‌وبودجه کشور رتبه اول، وزارت نفت رتبه دوم، سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی رتبه سوم و وزارت جهاد کشاورزی رتبه چهارم را در انتشار اسناد عمومی به خود اختصاص داده‌اند.

 

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.