صفحه اصلی > آخرین اخبار و جامعه و سلامتی : رتبه بیست و دوم آذربایجان شرقی از نظر شیوع کرونا

رتبه بیست و دوم آذربایجان شرقی از نظر شیوع کرونا

تبریز

https://tabankhabar.ir/?p=2954

به گزارش تابان خبر ،عباسعلی درستی با بیان این مطلب اظهار کرد:  آذربایجان شرقی زیر سایه‌ی همکاری و همراهی مردم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از نظر شیوع کرونا در وضعیت مناسبی قرار دارد.

وی متذکر شد: با توجه به اینکه ویروس جهش یافته یا کرونای انگلیسی در چند شهرستان استان دیده شده است، از این رو در صورت جدی نگرفتن این ویروس و پایبند نبودن مردم به صورت جدی به دستورالعمل‌های بهداشتی، شاهد افزایش موارد بیماری و فوتی‌های ناشی از ابتلا به کرونا در طول هفته‌های آتی خواهیم بود.

وی، تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های آذربایجان شرقی را کم‌تر از 400 نفر عنوان کرد و گفت: فوتی‌های کرونا و موارد جدید بیماری در طول این هفته افزایشی نداشته و نگرانی اصلی ما ویروس جهش یافته کرونا از نوع انگلیسی است.

درستی در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: از تمامی هم‌میهنان و هم‌استانی‌هایمان خواهش می‌کنیم، رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به عنوان وظیفه‌ای ملی جدی بگیرند.

منبع: ایسنا

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.