صفحه اصلی > تابان خبر و آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تبریز و جامعه : سال خوبی برای کارگران شهرداری پیش رو است

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز:

سال خوبی برای کارگران شهرداری پیش رو است

https://tabankhabar.ir/?p=10372

رئیس شورای اسلامی تبریز با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ کارگری بدون دلیل اخراج نشده است، گفت: امسال سال خوبی برای کارگران و کارکنان شهرداری خواهد بود؛ چونکه وضعیت و قرارداد آن‌ها تعیین تکلیف و شفاف خواهد شد همچنین وضعیت پرداخت حق و حقوق آن‌ها نیز کاملا متفاوت و بهتر می‌شود.

به گزارش تابان، شهرام دبیری درگفت‌وگو با تابان خبر،  اظهار کرد: هیچوقت قصد این را نداریم که کارگران شهرداری مدت کوتاهی مشغول به کار باشند و بعد از آن نیز دوباره بیکارشوند، برهمین اساس در این زمینه برنامه ریزی‌های لازم برای عقد قرارداها انجام می‌دهیم به طوریکه مقرر شده شهرداری از برخی شرکت‌هایی که به زودی فعال می‌شوند در این زمینه بهره منده شود.

وی در خصوص عدم امنیت شغلی کارگران فصلی شهرداری، تشریح کرد: طبق برنامه ریزی اصلی شهرداری و شورا، هیچ کارگری به صورت فصلی کار نخواهد کرد، برای جلوگیری از بیکار ماندن کارگران بعد از تمام فصل کاری، سعی خواهیم کرد کارهای مختلفی متناسب با فصل، به کارگران واگذار کنیم.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز تاکید کرد: امیدواریم تا پایان امسال مسائل و مشکلات مربوط به کارکنان شهرداری در ارتباط با وضعیت قراردادشان، بدون هیچ تعویضی در حق و حقوق‌شان حل کنیم.

وی یادآور شد: کارگران خواستار عقد قرارداد با همشهری به علت سهیم بودن شهرادی در آن، هستند.

نزدیک به 1000 برنامه فرهنگی و ورزشی اجرا می‌شود

دبیری با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه فرهنگی، گفت: امسال شهرداری اجرای زیادی از برنامه‌ها و پروژه‌های شهری را در نظر گرفته است، نزدیک به یک هزار برنامه در زمینه فرهنگی و ورزشی برنامه ریزی شده است.

 

وی برگزاری نمایشگاه کتاب را از دیگر اقدامات فرهنگی دانست و تاکید کرد: با تصویب شورا به برگزاری نمایشگاه کتاب کمک شد و در این راستا بن کتاب برای دانش آموزان، دانشجویان و معلمان تخصیص یافت که این امر به نوعی جهت گسترش فرهنگ کتابخوانی و حمایت از این موضوع اتفاق افتاد، البته امیدواریم سال آتی کیفیت انجام این اقدام مطلوب‌تر از امسال باشد.

 

سال خوبی برای کارگران شهرداری پیش رو است

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.