صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه و حوادث : سرباز قاتل چهار هم خدمتی خود در حوالی دیلم بوشهر دستگیر شد

سرباز قاتل چهار هم خدمتی خود در حوالی دیلم بوشهر دستگیر شد

https://tabankhabar.ir/?p=3911

به گزارش تابان خبر، وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود روز دوشنبه به ایرنا گفت:سربازی که سحرگاه امروز،در یک پادگان نظامی چهار نفر از سربازان هم خدمتی خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود،با اقدام به موقع پلیس استان و طی یک عملیات حساب شده، در یکی از روستاهای حوالی دیلم در محاصره نیروهای انتظامی استان قرار گرفت و دستگیر شد.

این مبنع آگاه یادآورشد:این سرباز پس از حادثه، با گروگان گرفتن احدی از شهروندان ،قصد عزیمت به خوزستان را داشت که با اشراف اطلاعاتی پلیس و در هنگام عبور در شهرستان دیلم، شناسایی و خودرو در اختیار وی توقیف شد.

وی اظهارداشت:همچنین فرد گروگان آزاد ولی قاتل با استفاده از تاریکی هوا به بیابان‌های اطراف متواری شد که با اقدام‌های همه جانبه پلیس استان و کنترل کردن کلیه راه‌های خروجی شهرستان دقایقی پیش در نهایت، سرباز قاتل توسط اکیپ ویژه فرماندهی انتظامی استان دستگیر شد.

به گفته وی  علت دقیق حادثه و مشخص شدن انگیزه قاتل در دست بررسی است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.