صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و جامعه : سگ‌های تبریز بلاصاحب نیستند

سگ‌های تبریز بلاصاحب نیستند

https://tabankhabar.ir/?p=3604

به گزارش تابان خبر،یونس فاتح در جلسه‌ای که در محل این سازمان برگزار شد، با اعلام این خبر افزود: تصمیمات خوبی برای سگ‌های تبریز گرفته شده است و در آینده‌ای نزدیک خبرهای خوبی در این مورد به گوش شهروندان فهیم تبریزی خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری‌های مناطق و شهرداری کلانشهر تبریز به نوعی صاحبان معنوی این سگ‌ها هستند و چاره اندیشی در مورد نحوه زندگی آن‌ها بر عهده شهرداری کلانشهر تبریز و مناطق ۱۰ گانه است.

وی گفت: تصمیمات خوبی در این جلسه برای بهداشت، تغذیه و نگهداری سگ‌های تبریز گرفته شده است که شهروندان فهیم تبریزی در آینده نه چندان دور از این تصمیمات باخبر شده و خوشحال خواهند شد.

به گزارش تابان خبر، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، در این نشست که با حضور تشکل‌های مردم نهاد، دامپزشکان و مسئولان شهری برگزار شد، تصمیماتی در مورد نحوه زندگی گیری، عقیم سازی، تغذیه و بهداشت سگ‌های تبریز گرفته شد که به زودی خبر آن منتشر خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.