نائب رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی:

شورا بازوی دستگاه‌های اجرایی است

https://tabankhabar.ir/?p=9723

نائب رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی گفت: شورا به عنوان بازوی دستگاه های اجرایی می‌تواند در راستای حل مشکلات مردم قدم بردارد.

بابک مهدوی امروز در جلسه انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی استان در گفتگو با خبرنگار تابان خبر با بیان اینکه شورا یکی از سوره های قرآن است، اظهار کرد: خداوند در قرآن به اهمیت شورا تاکید کرده است.

وی با بیان اینکه شورا در قانون نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است، افزود: شورای اسلامی استان به عنوان شورای فرادست جایگاه مهمی دارد و می‌توان با همکاری تنگاتنگ به عنوان بازوی دستگاه های اجرایی در راستای خدمات رسانی به مردم گام های اساسی برداریم.

نائب رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی نظارت را جزو وظایف قانونی شورای اسلامی استان دانست و اظهار کرد: دعوت از تمام مسئولان استانی و شهرستان برای حل مشکلات مردم در اولویت های شورا است‌.

گفتنی است بابک مهدوی، نماینده شورای اسلامی شهرستان هوراند پیش از این به عنوان رئیس کمیته فرهنگی اجتماعی در شورای اسلامی استان فعالیت می کرد و امروز در انتخابات جلسه هیات مدیره به عنوان نائب رئیس انتخاب شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.