صفحه اصلی > آخرین اخبار : شکست تلخ در پایان سال / تراکتور عیدی نداد

شکست تلخ در پایان سال / تراکتور عیدی نداد

تراکتور

https://tabankhabar.ir/?p=4674

تیم تراکتور برای دومین هفته متوالی در تبریز مغلوب شد.

به گزارش تابان خبر، در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور در ورزشگاه یادگار امام(ره) و در حضور 15 هزار تماشاگر میزبان تیم مس رفسنجان بود که این بازی در پایان با برتری یک بر صفر تیم مهمان به اتمام رسید.

در دقیقه 18 بازی هادی محمدی به اشتباه توپ را وارد دروازه تیم تراکتور کرده تا نیمه نخست بازی به سود تیم مس رفسنجان به اتمام رسد.

در دقیقه 42 با ضربه برگردان درصدد بود دروازه تیم مس را باز کند، اما از بخت بد تیم تراکتور، توپ به تیر دروازه تیم مهمان برخورد کرد.

در نیمه دوم برتری نسبی با تیم تراکتور بوده و تیم میزبان فشار برای زدن گل تساوی را وارد کرد، اما بهترین خط دفاعی لیگ برابر حملات تیم تراکتور به خوبی مقاومت کرده و در نهایت بازی با همان تک گل نیمه نخست به سود مس رفسنجان به اتمام رسید.

با این نتیجه تیم تراکتور رده پنجمی خود را نیز از دست داده و به رده ششم سقوط کرده و تیم مس رفسنجان به رده پنجم جدول صعود و جای تیم تراکتور را گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.