صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و جامعه و فرهنگ و هنر : عضویت رایگان در کتابخانه‌ها از 23 آبان ماه به مناسبت هفته کتاب

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی خبر داد؛

عضویت رایگان در کتابخانه‌ها از 23 آبان ماه به مناسبت هفته کتاب

https://tabankhabar.ir/?p=10375

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز هفته‌ی کتاب از 23 تا 30 آبان ماه با شعار«آینده کتاب خواندنی است»، اظهار کرد: ثبت نام رایگان به مناسبت هفته کتاب از 23 تا 25 آبان ماه در کتابخانه‌های آذربایجان شرقی انجام می‌شود.

به گزارش تابان، اسد بابایی در گفت‌وگو با تابان، با بیان اینکه به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتابخوانی از 23 تا 25 آبان ماه جریمه دیرکرد کتاب‌های امانتی حذف می‌شود، گفت: افرادی که به هر نحوی نتوانسته اند کتاب امانتی را درزمان تعیین شده به کتابخانه بازگردانند، می توانند بدون اعمال هیچ گونه جریمه ‌ای از 23 تا 25 در این هفته کتاب را تحویل کتابخانه ها دهند.

وی از افتتاح کتابخانه‌ی استاد کریمی مراغه‌ای  در شهرستان مراغه به مناسبت هفته کتاب خبر داد.

وی با بیان اینکه طی 15 ماه گذشته اعضای کتابخانه‌های عمومی استان 115 درصد افزایش یافته است، گفت: در این مدت امانت کتاب از کتابخانه‌های استان 143 درصد افزایش یافته است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از افزایش تعداد کتابخانه‌های استان از 113 کتابخانه به 117 کتابخانه خبر داد و گفت: طی 15 ماه گذشته چهار کتابخانه به تعداد کتابخانه‌های استان اضافه شده است.

وی با اشاره به بروز رسانی کتاب‌های موجود در کتابخانه‌های استان، گفت: اخیرا یک میلیارد و دویست میلیون تومان را صرف خرید کتاب‌های کمک آموزشی برای کتابخانه‌های استان کرده‌ایم.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.