صفحه اصلی > آخرین اخبار و جامعه : علت خاموشی برق غرب تبریز قطعی‌های حفاظتی است

علت خاموشی برق غرب تبریز قطعی‌های حفاظتی است

برق

https://tabankhabar.ir/?p=3202

به گزارش تابان خبر، بر اساس این اطلاعیه با توجه به کمبود در بخش تولید انرژی، شرکت توانیر تکالیفی مبنی بر اعمال خاموشی در بخش توزیع ابلاغ و شرکت‌های توزیع را ملزم به رعایت سقف پیک تعیین شده کرده است.

در این اطلاعیه خاطرنشان شده است: شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز به رغم میل باطنی، نسبت به برنامه‌ریزی خاموشی‌های بابرنامه اقدام کرده است که از طریق وبسایت شرکت و سایر شبکه‌های مجازی قابل دسترس است.

در اطلاعیه شرکت توزیع برق تبریز تاکید شده است: چنانچه در شبکه‌، شاهد خاموشی‌های نامتعارف و خارج از برنامه باشیم، علت آن قطعی‌های حفاظتی و سایر عوامل طبیعی خواهد بود.

در این اطلاعیه با اشاره به اینکه هرگونه خاموشی با برنامه از طریق سامانه‌های ۱۲۱ و اپلیکیشن برق من و وبسایت www.toztab.ir اطلاع‌رسانی می‌شود؛ اعلام شده است: جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند خاموشی چندساعته‌ منطقه‌ غرب تبریز به علت ایراد در رله‌های حفاظتی بوده و در منطقه‌ی شهید تجلایی نیز مصرف بیش از حد انرژی باعث سوختن کلید فیوزهای حفاظتی شده که سریع نسبت به تعویض و افزایش قدرت آنها اقدام شده است.

در اطلاعیه شرکت توزیع برق تبریز ضمن پوزش از خاموشی‌های اعمال شده در شبکه از مردم فهیم آذربایجان خواسته شده با رعایت و کاهش مصرف در ساعات اوج (۱۲ تا ۱۸)، شرکت توزیع را در ارائه‌ خدمات مطلوب یاری کنند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.