صفحه اصلی > آخرین اخبار و اخبار ویژه و جامعه و فرهنگ و هنر : ماجرای مصادره و تخلیه خانه یک جانباز + پاسخ مسئولان

ماجرای مصادره و تخلیه خانه یک جانباز + پاسخ مسئولان

https://tabankhabar.ir/?p=2904

در این فیلم زینب هنرمند، دختر ۳۰ساله این جانباز می گوید؛  پدرم قبلا کادر نیروی انتظامی بوده برای هزینه دارو و درمانش ۳۰ میلیون تومان وام از بانک کشاورزی گرفتیم اما بعلت نداشتن بضاعت مالی و توان پرداخت هم اکنون بانک کشاورزی در حال مصادره و تخلیه خانه‌مان هستند و برای تخلیه خانه هفت روز به ما مهلت دادند.

وی  ادامه می دهد؛ ۷ خواهر هستیم ( ۵ نفر مجرد) و پدرم از سال ۹۵ تاکنون به سرطان حنجره مبتلا شده است.

خانم هنرمند تصریح می کند؛ ۲۲۰ میلیون بانک کشاورزی حکم داده و ما هم توان پرداخت این میزان بدهی را نداریم، پدرم کادر نیروی انتظامی است؛ کسی را نداریم؛ به نان شب خود محتاجیم و دفترچه بیمه هم نداریم.

وی تصریح کرد: هر جلسه شیمی درمانی پدرم بیش از یک میلیون تومان هزینه دارد. در این مدتی که پدرم با بیماری دست و پنجه نرم می کند خیرین جهت تامین هزینه هایمان کمک می کنند.

سید منصور موسوی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه افزود: هزینه درمان جانباز ۳۵ درصد ارتباطی با بنیاد شهید ندارد چون از نیروهای مسلح و نیروی انتظامی است و برعهده نیروهای مسلح است.

وی افزود: در زمینه مصادره و تخلیه خانه این جانباز پس از بررسی موضوع، پیگیری های لازم را از طرق بانک مربوطه جهت رفع این مشکل انجام خواهیم داد.

بهنام فرح بخش، مدیریت شعب بانک کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: بدهی های آقای هنرمند مربوط به سال ۸۴-۸۵ است و چند بار تا سال ۹۵ با او مساعدت شد.

وی افزود: سال ۹۵ مساعدت ها و همکاری بانک را نپذیرفت و بانک اقدام قانونی کرد؛ سند ملکش در سال ۹۷ به نام بانک خورد و نقل و انتقال انجام شد اما به دلیل مشکلاتی که داشت طی دو سال اخیز مهلت داده شد تا شاید بتواند بدهی خود را پرداخت کند که محقق نشد.

فرح بخش تصریح کرد: بانک کشاورزی همکاری و مساعدت‌های لازم را در راستای حفظ کرامات انسانی و مسئولیت اجتماعی با این شخص کرده است و هم اکنون هم در صورتی که یک قدم جهت پرداخت بدهی های خود بر دارد بانک کشاورزی ۱۰ قدم برای همکاری بر می دارد.

منبع:ایسنا

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.