صفحه اصلی > تبریز و آخرین اخبار و آذربایجان و بسیج و سپاه : مجموعه شعر ‘من جان تو، تو جان من’ رونمایی شد

همزمان با گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج رسانه انجام شد؛

مجموعه شعر ‘من جان تو، تو جان من’ رونمایی شد

https://tabankhabar.ir/?p=12028

در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج رسانه و سالروز شهادت غلامرضا رهبر، از مجموعه شعر ‘من جان تو، تو جان من’ شامل سروده‌های رقیه غلامی در موضوعات دفاع مقدس، شهدا و انتظار رونمایی شد.

به گزارش تابان خبر، در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج رسانه و سالروز شهادت غلامرضا رهبر، از مجموعه شعر ‘من جان تو، تو جان من’ شامل سروده‌های رقیه غلامی در موضوعات دفاع مقدس، شهدا و انتظار رونمایی شد.

مجموعه شعر 'من جان تو، تو جان من' رونمایی شد

رقیه غلامی، فعال رسانه‌ای و شاعر در این آیین، پرداخت به زندگی شهدا را یکی از علایق مهم زندگی خود عنوان کرد و گفت: شاید خداوند به خاطر همین تعلق خاطر طوری سرنوشت مجموعه شعرم را رقم زد که ذیل کنگره ۱۰ هزار شهید استان به چاپ برسد و رونمایی آن نیز در برنامه شهدای دانشجوی تبریز برگزار شود.

وی با بیان این‌که این مجموعه شعری در موضوع انتظار و شهدا بوده که بیشتر اشعار آن دارای مقام‌های کشوری جشنواره‌های شعر بوده است، تاکید کرد: امید آن دارم شهدا دعاهای خود را از ما دریغ نکنند تا بتوانیم با گام نهادن در مسیر آن‌ها سعادت خود را بیابیم که قطعا اگر شهدا توجه و دعا کنند، ثابت قدم خواهیم ماند.

وی خاطرنشان کرد: کتاب در ۱۰۳ صفحه و با مقدمه استاد ایوب شهبازی و توسط انتشارات سپاه عاشورا ذیل کنگره ملی ۱۰ هزار شهید آذربایجان شرقی چاپ شده است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.