صفحه اصلی > آذربایجان و آخرین اخبار و اقتصاد : مدیرعامل هلدینگ آذر قلعه تبریز مدیر برتر کشور شد

مدیرعامل هلدینگ آذر قلعه تبریز مدیر برتر کشور شد

https://tabankhabar.ir/?p=10975

دکتر بختیار مهمانی، مدیرعامل هلدینگ آذر قلعه تبریز بعنوان مدیر برتر کشور انتخاب و از زحمات این کار آفرین نمونه کشوری تجلیل شد.

به گزارش تابان خبر، هشتمین اجلاس سراسری تجلیل از مدیران تاثیر گذار و نمونه در صنعت و اقتصاد کشور و اعطای نشان عالی مدیر سال در سالن همایش‌‌های بین المللی صداسیما برگزار شد.

مدیرعامل هلدینگ آذر قلعه تبریز مدیر برتر کشور شد

این اجلاس با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد همچنین حضور شرکت‌ها و صنایع بزرگ برگزار گردید، و بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، از بختیار مهمانی، مدیرعامل هلدینگ آذر قلعه تبریز با اهدای نشان عالی مدیر سال، تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است هلدینگ آذر قلعه توانست به عنوان یک هلدینگ تاثیر گذار در صنعت و اقتصاد کشور در جایگاه نخست کشوری قرار بگیرد و افتخاری دیگر به افتخارات خود بیفزاید.

به گفته بختیار مهمانی، همواره این هلدینگ بر اساس باورهای جهادی و انقلابی در جهت نیل به اهداف عالی خود قدم برداشته و همواره از متخصصان در این راه بهره برده است،کار آفرینی و اشتغالزایی در کنار ایمان به اهداف اقتصاد مقاومتی همواره از اصول اصلی این هلدینگ بوده و با توجه به این موضوعات، هلدینگ آذرقلعه و در راس آن بختیار مهمانی توانسته در جایگاه نخست انتخاب مدیران برتر سال قرار بگیرد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.