صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز : مراقب تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی باشید

مراقب تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی باشید

https://tabankhabar.ir/?p=12596

در هر دوره با نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد سوء‌استفاده برخی از گروه‌های انتخاباتی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها هستیم.

به گزارش تابان خبر،  در هر دوره با نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد سوء‌استفاده برخی از گروه‌های انتخاباتی در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها هستیم.

مراقب تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی باشید

در این ایام شیادان سایبری با جذب مخاطب و دنبال کننده و با استفاده از ترفندهای سایبری گوناگون به دنبال کلاهبرداری از شهروندان هستند.

بنابراین توجه به دو نکته می‌توانید خودتان را در مقابل این افراد مصون نگه دارید.

ضمن حفظ هوشیاری، از عضویت در گروه‌های ناشناس انتخاباتی در فضای مجازی و ارسال اطلاعات شخصی برای گردانندگان کانال‌ها که با وعده‌های وسوسه انگیز به سراغ شما می‌آیند جداً خودداری کنید.

در نظر داشته باشید که از تخلفات انتخاباتی در فضای سایبری و مجازی می‌توان به تخریب نامزدهای رقیب، ایجاد شایعات انتخاباتی، انتشار نظرسنجی و در کل سوءاستفاده از محیط اینترنت در فضای تبلیغاتی انتخابات اشاره کرد. لذا از انجام این اقدامات در فضای مجازی و حقیقی خودداری کنید.

با اشتراک گذاری محتوای پیشگیرانه در آگاه سازی عمومی با مشارکت کنید.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.