صفحه اصلی > آخرین اخبار و تابان خبر و جامعه : مسیر روستای گردشگری آشان مراغه در مرحله بهسازی است

مسیر روستای گردشگری آشان مراغه در مرحله بهسازی است

مراغه

https://tabankhabar.ir/?p=3285

به گزارش تابان خبر، سیدعلی موسوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مسیر روستای گردشگری اشان به عنوان یکی از راه های اصلی روستایی در فصول مختلف سال پذیرای گردشگرانی از این شهرستان و سایر شهرهای مختلف کشور است.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت نامناسب این راه که موجب مشکلات بسیاری برای اهالی این روستا و گردشگران می شد، طرح بهسازی و آسفالت ریزی آن با مشارکت بخشداری، دهیاری و بنیاد مسکن آغاز شده و به زودی به بهره برداری می رسد.

موسوی اظهار کرد: اجرای این طرح از یک سال پیش و در پی بازدید ها و پیگیری های انجام شده انجام می شود که زمینه ساز سهولت در تردد گردشگران و روستاییان منطقه خواهد شد.

وی گفت: در این راستا، برای اجرای این طرح یک میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد که از این میزان اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان از سوی دهیاری و بخشداری در قالب عملیات زیرسازی و آسفالت ریزی هزینه می شود.

وی افزود: همچنین ۴۰۰ میلیون تومان نیز به صورت قیر برای آسفالت ریزی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تخصیص می یابد.

مسیر گردشگری آشان و یای شهری از مهم ترین مسیرهای گردشگری جنوب آذربایجان شرقی بوده و هرساله پذیرای هزاران گردشگر از شهرهای مختلف است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.