صفحه اصلی > آخرین اخبار و اقتصاد و تابان خبر و جامعه : معاون استاندار آذربایجان شرقی: از لحاظ ذخایر استراتژیک در بهترین شرایط ممکن قرار داریم

معاون استاندار آذربایجان شرقی: از لحاظ ذخایر استراتژیک در بهترین شرایط ممکن قرار داریم

https://tabankhabar.ir/?p=4039

به گزارش تابان خبر،محمد کلامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: روزانه از طریق تشکیل جلسات کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار استان و کارگروه تنظیم بازار آخرین وضعیت بازار و کالاهای اساسی از لحاظ فراوانی و قیمت اقلام با حضور مدیران دستگاه های ذی ربط از جمله جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات رصد می شود.

وی با بیان اینکه این جلسات با هدف تأمین به موقع و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم برگزار می شود، ادامه داد: پایش مستمر بازار و نظارت بر میزان عرضه ، قیمت و فراوانی کالاهای اساسی در این جلسات بررسی و متناسب با نیاز بازار اقدامات مورد نیاز تصمیم گیری می شود.

کلامی گفت: در روزهای گذشته به دلیل کمبود مرغ به دنبال افزایش عرضه مرغ در بازار بودیم که امروز نیز به دلیل فراوانی مرغ در بازار برای اینکه تولید کنندگان مرغ ضرر نکنند به دنبال منجمد کردن مرغ های عرضه شده هستیم تا چرخه تولید ضرر نبیند.

وی اظهار کرد: در خصوص وضعیت نان نیز در این جلسات تصمیماتی اتخاذ شده که در دو روز گذشته اثرات آن با خلوت شدن صف ها مشخص است و از روز سه شنبه نیز وارد رویه عادی خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.