صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تبریز و ورزش : ناراحتی بازیکنان تراکتور از خمز

ناراحتی بازیکنان تراکتور از خمز

https://tabankhabar.ir/?p=9769

شنیده می‌شود بازیکنان تراکتور از اظهارات تند خمز در نشست خبری بازی با ذوب آهن، به شدت ناراحت هستند.

به گزارش تابان خبر، «پاکو خمز»، سرمربی تراکتور پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در نشست خبری به شدت از بازیکنانش انتقاد کرد.

 

وی، نمایش شاگردانش را مایه آبروریزی دانست و به صراحت گفت: بازیکنی که در کنترل توپ، پاس و سانتر مشکل دارد؛ در حد و اندازه تراکتور نیست.

خمز در ادامه صحبت‌هایش نوک پیکان انتقادات را به سمت بازیکنان جدید گرفت و مدعی شد آنان هیچ کمکی به تیم نمی‌کنند و حتی یک دهم انتظارات را نیز برآورده نکرده‌اند.

 

این در حالی است که تراکتور از لحاظ مهره یکی از بهترین تیم‌های ایران است و بازیکنان شاخص و با تجربه‌ای در اختیار دارد.

 

شنیده می‌شود این صحبت‌های خمز ناراحتی شدید شاگردانش را به دنبال داشته و شاید آنان نیز اشتباهات خمز در چینش ترکیب، تمرینات پرفشار، تغییر پست بازیکنان و … را عامل شکست‌های اخیر می‌دانند.

 

به نظر می‌رسد خمز هم در زمین مسابقه باخت و هم خارج از آن! او به جای اینکه همچون مربیان تراز اول دنیا مسؤولیت باخت را بپذیرد، جو رختکن تیمش را ملتهب کرد.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.