صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تابان خبر و جامعه و ورزش : نفرات برتر مسابقات قهرمانی کاراته آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات قهرمانی کاراته آذربایجان‌شرقی معرفی شدند

https://tabankhabar.ir/?p=3426

در این مسابقات و در رده سنی نوجوانان عرفان احمدی در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم اول و رضا طالبی دوم شدند، یاسر اکرامی در وزن منهای ۵۷ کیلوگرم اول و امین جمشیدی به مقام دوم رسیدند و علی جیگاری در وزن ۷۰ کیلوگرم، بابک دیزجی مقام دوم در وزن منهای ۷۰ و نیما پاسبان در وزن ۷۰+ اول شدند.

در رده سنی نوجوانان و در کاتا انفرادی، امیر رضا شفائی اول و مانی گلفرشی مقام دوم را بدست آوردند.

در رده سنی جوانان و در بخش کومیته، در وزن منهای ۵۵ یاشار تیغ زن و علی رجب پور انور، در وزن منهای ۶۱ حمیدقربانی و امین حبیب اله زاده، در وزن منهای ۶۸ رضا صبحی لاله و شایان فولادپنجه و در وزن ۷۶+ بنیامین ابراهیم زاده و سجادساکت لاله اول و دوم شدند.

در کاتای انفرادس این رده سنی، امیرضا کرمی اول، ابولفضل بهروز دوم و مهدی محمدپور سوم شدند.

در رده سنی امید و در بخش کومیته علی بخشی و مهدی بابایی در وزن منهای ۶۰، ماهان اسلامی و مهدی رحیم پور در وزن منهای ۶۷، حامد پیرمرد و محمدرضا زارع در وزن منهای ۷۵، علیسان درخشانفر و امیررضا زیرک در وزن منهای ۸۴ و احمدرضا آدیگوزلی و محمدشقاقی در وزن ۸۴+ اول و دوم شدند.

همچنین در رده سنی امید و بخش کاتا انفرادی محمدصدرا شیدزی و مهدی شاهین عناوین اول و دوم را کسب کردند.

بر این اساس و در بخش کاتای تیمی نیز امیرضا کرمی، مبین جباری و صدرا قدس جهت شرکت در مسابقات انتخابی تیم ملی انتخاب شدند و علی محمدی در رده سنی نوجوانان وزن ۶۳- و علی رشیدی، علی محمد نژاد در رده سنی جوانان وزن ۷۶- به مسابقات اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.