صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و اخبار ویژه و تبریز و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : نقل مکان شورای اسلامی استان به ساختمان جدید 

نقل مکان شورای اسلامی استان به ساختمان جدید 

https://tabankhabar.ir/?p=9679

رییس شورای اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به بازدید از محل جدید ساختمان شورای اسلامی استان و شهر تبریز، گفت: امکانات خوبی در این ساختمان ایجاد شده است، امیدواریم به زودی با استقرار در ساختمان جدید، جلسات آتی را در ساختمان جدید برگزار کنیم.

به گزارش تابان خبر، شهرام دبیری روز پنج شنبه، ۴ آبان ماه، در انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی آذربایجان شرقی، با اشاره به بمباران بیمارستان غزه توسط رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: این اقدام بی رحمانه نشان داد که رژیم صهیونیستی به مسایل اخلاقی و انسانی به هیچ عنوان پایبند نبوده و برخلاف موازین اخلاقی دنیا عمل کرده است، این اقدام رژیم را به شدت محکوم می‌کنیم امیدواریم در جامعه بین المللی به این مورد واکنش نشان دهند و به صورت دوگانه عمل نکنند.

 

وی افزود: به نمایندگی از سوی مردم استان حمایت خود را از قیام فلسطین اعلام می‌کنیم امیدواریم به زودی شاهد پیروزی نسل جدید و شجاع شویم.

دبیری در خصوص انتخابات هیات رییسه شورای اسلامی شهر استان، تشریح کرد: انتخابات را طبق روال گذشته انجام می دهیم، رای گیری انجام و رییس، نایب رییس و دبیر و سخنگوی و خزانه دار شورای اسلامی استان اعلام می شود.

وی با ابراز امیدواری با تاکید بر اهمیت انتخابات شورای اسلامی استان، گفت: امسال نیز تلاش می‌کنیم انتخابات هیات رییسه بهتر از سال گذشته به نحو احسن برگزار شود.

رییس شورای اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه رایزنی در خصوص انتخابات موضوع طبیعی است، گفت: ولی هیچ گونه فشاری روی اعضا نیست و انتخابات به صورت آزادانه توسط اعضا انجام می شود، تلاش می کنیم از تمامی پتانسیل عزیزان در انتخابات استفاده کنیم.

دبیری با بیان اینکه انتخابات هیات رییسه تابع نظر جمع است، تاکید کرد: موضوع انتخابات، موضوعی جمعی و توسط رای جمع تعیین می‌شود به هر حال امیدواریم انتخابات در کمال آرامش و سلامت بدون کم ترین حاشیه برگزار شود .

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.