صفحه اصلی > آخرین اخبار و اقتصاد : نماینده مجلس: حقوق صاحبان مشاغل قانونی در فضای مجازی حفظ شود

نماینده مجلس: حقوق صاحبان مشاغل قانونی در فضای مجازی حفظ شود

مشاغل قانونی

https://tabankhabar.ir/?p=3240

به گزارش تابان خبر، محمدحسین فرهنگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خود را موظف به رعایت مصالح و منافع عموم مردم می‌دانم و بر این اساس باید از هرگونه تضییع حقوق صاحبان مشاغل قانونی و مشروع جلوگیری و صرفه و صلاح شغلی آنان حفظ شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیت بالای مردم در خصوص متن و محتوای طرح صیانت، باید موضوعات طرح به صورت شفاف در صحن علنی بررسی و تصویب ‌می‌شد.

فرهنگی یادآور شد: در صحن علنی در خصوص رسیدگی به طرح صیانت حقوق کاربران فضای مجازی به صورت اصل ۸۵ رای مخالف دادم هرچند اکثریت رای موافق دادند.

وی ادامه داد: این حق موکلان است که در جریان مصوبه‌ها و قوانین مجلس شورای اسلامی باشند و بر همین اساس به ۸۵ شدن این طرح ‌رای مخالف دادم.

به گزارش تابان خبر،طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی طی هفته‌های اخیر حواشی زیادی در فضای سیاسی و رسانه‌ای کشور ایجاد کرد؛ این طرح در سه جلسه علنی مجلس طی این هفته در دستور کار قرار داشت اما در نهایت روز گذشته، چهارشنبه نمایندگان بررسی این طرح را با استناد به اصل ۸۵ قانون اساسی به کمیسیون مشترک سپردند.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.