صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : ویژگی مدیر انقلابی بن بست شکنی است

ویژگی مدیر انقلابی بن بست شکنی است

https://tabankhabar.ir/?p=9871

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه هنر مدیران تبدیل کردن تهدیدها به فرصت است گفت: در این مدت کوتاه دوره مدیریت جدید در هلال‌احمر استان شاهد خدمات افتخار آمیزی بوده ایم که حاصل اعتماد به مدیران انقلابی است و ویژگی مدیر انقلابی بن بست شکنی است.

به گزارش تابان خبر به نقل از روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سرایی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا که در جمع شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی حضور یافته بود، با بیان اینکه در جمعیت هلال احمر شاهد تغییر و تحولات اساسی بوده‌ایم گفت: بروز و ظهور مدیریت جهادی با رفتن این و آمدن آن و تغییر نام‌ها شکل نمی‌گیرد بلکه مدیریت جهادی تغییرات اساسی را شامل می‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به نقش باور به خدا داشتن عزت نفس و باور به خود و باور به مردم در انجام کارهای بزرگ بیان داشت: انقلاب امام خمینی و ایستادگی در برابر آمریکا موجب ریختن ترس ملت ها از قدرت های بزرگ شد و پیشرفت های این چهل سال حاصل باور به مردم در سیره امامین انقلاب است.

وی در ادامه افزود: طوفان الاقصی حاصل اعتماد به نفس، خودباوری و تفکر ایستادگی در برابر دشمنان است.

وی در ادامه با تاکید بر تاثیر مثبت ارائه خدمات و محرومیت زدایی از مناطق محروم در افکار عمومی آنرا برتر از هزار ساعت سخنرانی عنوان کرده و افزود: بانک امانات پزشکی، ایجاد واحد شیمی درمانی کاروان‌های سلامت و بسیاری خدمات دیگر را کارهای پربرکتی دانست که ارزش آن از نماز شب بالاتر است.

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

آخرین اخبار

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.