صفحه اصلی > آخرین اخبار و آذربایجان و تابان خبر و تبریز و شهرداری و شورای اسلامی شهرتبریز : پروژه اصلاح و بهسازی جاده قدیم وادی رحمت افتتاح می‌شود

پروژه اصلاح و بهسازی جاده قدیم وادی رحمت افتتاح می‌شود

https://tabankhabar.ir/?p=4145

به گزارش تابان خبر، محمد رشتبری با بیان این مطلب گفت: این پروژه روزهای پایانی اردیبهشت ماه کلید خورد و پس از اجرای عملیات در ۷۶ روز در آستانه بهره برداری و افتتاح قرار گرفته است.

وی در تشریح اقدامات صورت گرفته در اجرای این پروژه اظهار کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در مسیری به طول یک هزار و ۵۰۰ متر اجرا شد.

رشتبری انجام زیرسازی، همسطح سازی، رگلاژ، آسفالت ریزی، جابه جایی تاسیسات برق، اجرای طرح‌های ترافیکی و اصلاح هندسی، خط‌کشی، نصب گل میخ و تابلوهای انتظامی، جدول گذاری، رنگ آمیزی، اجرای گاردریل و کاشت نهال را از جمله اقداماتی عنوان کرد که در مسیر عملیاتی شده است.

شهردار منطقه ۷ تبریز برگزاری آیین بهره برداری و افتتاح این پروژه را ساعت ۱۸ روز پنج شنبه ششم مرداد ماه با حضور مقامات و مسئولان استانی و شهری، خانواده شهدا و شهروندان محترم عنوان کرد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

پایگاه اطلاع رسانی ” تابان خبر” با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی، صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان آذربایجان شرقی در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است.

مجوز ارشاد

1400 © تمامی حقوق برای پایگاه خبری تابان محفوظ می باشد.